Chci vás podpořit

Líbí se Vám naše práce? Podpořit nás můžete několika způsoby:

Zejména zapojením se do soutěže Živá zahrada – čím více bude soutěžících, tím více budeme mít poznatků ze sledování, tím silnější si bude široká veřejnost budovat pouto s přírodou, poznávat ji a aktivně chránit. Může se nám tak alespoň částečně podařit zvrátit dnešní trendy anglických sterilních trávníků, vyšlechtěných květin bez nektaru a pod.

Chci se stát členem Českého svazu ochránců přírody. Hledáte silnou organizaci chránící přírodu s dlouhou historií (již přes 35 let), mající přes 7 tisíc členů a působící na celém území ČR pod jedním logem a myšlenkou? Získáním členství podpoříte ČSOP, přinesete svůj elán, čas a nápady, spojíte se s řadou odborníků, ale i laiků, které sdružuje myšlenka aktivního zapojení do řešení pálivých otázek našeho prostředí. Můžete tak rozhýbat i lokální, místní problémy, kdy Váš hlas už bude slyšet.

Nakoupením publikací vydaných Českým svazem ochránců přírody. Nejen publikace, ale i plakáty, pexesa a další zajímavé tiskoviny najdete v e-shopu ČSOP. Mnohé se věnují problematice venkovských partií přírody v ČR, tedy zahrad a jejich okolí.

Přímým darem na účet ČSOP. Podpora formou daru nepodléhá složité legislativě a vybrané prostředky tak jdou pomyslně „přímo do žíly“. Často jsou právě dárci ti, kdo drží program kontinuálně v chodu. Díky.

Spoluprací na projektu. Zde je rozcestník

jste-li firma a hledáte realizátora projektu na budování opatření pro biodiverzitu v areálu firmy, jsme Vám k dispozici po stránce konzultační, projektové i realizační. V oboru máme bohaté dlouholeté zkušenosti. Budete se moci spolehnout, že provedená práce jsou pod hlavičkou solidní nekomerční firmy s důrazem na nalezení kompromisů a společných cest potřeb zákazníka i potřeb přírody.

jste li dobrovolník můžeme vás zapojit do již rozjetých realizací pod hlavičkou ČSOP, kde se setkáte s odborníky a specialisty z různých oborů a budete přímo v centru dění vytváření přírodních i umělých prvků, dozvíte se jaké kroky jsou potřeba pro odstranění nebezpečí pro živočichy ve firemních areálech či na školní zahradě a mnoho dalšího. Máte co nabídnout? Každý má. Od páru zdravých rukou po grafické zdatnosti v IT. Dejte nám vědět a domluvíme se.