mapovací karta

Jste tu poprvé a ještě nejste přihlášení? – Vraťte se a nejdříve vyplňte a odešlete Přihlášku. Pak si vyberte příslušnou mapovací kartu nahoře v záložce a vyplňte do ní vaše pozorování. Uveďte zde stejné jméno mapovatele jako na přihlášce.

Už s námi soutěžíte? – Vyberte si tu správnou mapovací kartu  (záložky na vrchu), uveďte registrační číslo vaší zahrady, nebo její název, vyplňte svá pozorování a odešlete. Přijde Vám e-mail pro kontrolu údajů, pokud bude vše odpovídat vašim datům, je hotovo.

Zamyslete se také, zda se oproti dřívějšku vaše zahrada či její okolí nezměnilo. Pokud ano, využijte formulář Přihlášky, pro nahlášení těchto změn . Do prvního políčka formuláře pak uveďte slovo ZMĚNA a stávající číslo či název zahrady.
Pozn. k vyplňování mapovacích karet. – Mapovací karta umožňuje obecně zaznamenat výskyt skupiny (žába, plaz, …), ale dává i nepovinně prostor pro její bližší, druhové určení. Přesné určení do bodového hodnocení v soutěži nezahrnujeme. Je však velmi důležité pro další odborné vyhodnocování vašich údajů!

skokan zelený v zahrdním jezírku

skokan zelený v zahradním jezírku